Nový šicí stroj

Vánoce nám již 100% skončily (a bylo to náročné), tak proč konečně neudělat radost i sobě? Co třeba šicím strojem? Výrobků, které nám dokáží usnadnit život existuje celá řada a jedním z nich je bezpochyby šicí stroj!

Právě šicí stroj býval členem téměř každé domácnosti mnohem dříve, než “na svět” přišly elektrické a později i elektronické výrobky, bez kterých si život dnes už nedokážeme představit! Bez televize, pračky, myčky či lednice žili lidé dlouhou dobu, ale bez šicího stroje? Ten většinou měli :-).

A právě s šicím strojem dokážete opravit či ušít své nejoblíbenější oblečení. V dnešní době strojové výroby je poměrně těžké sehnat něco originálního, natož oblečení. S šicím strojem to bude jen a jen na Vašem vkusu.

 

Nejen začínajícím švadlenkám můžeme doporučit finančně i vzhledově velmi přijatelný šicí stroj Lucznik 419 Milena. Jedná se o moderní šicí stroj pro běžné domácí šití vybavený overlockovými stehy. Díky vysokému poměru kovových součástek v šicím mechanismu Vám tento šicí stroj bude sloužit déle, než běžně dostupné šicí stroje plné plastu. Z 22 typů nejpoužívanějších stehů není problém vybrat ten správný, ať už pružný či dekorativní. Tomuto stroji nechybí kvalitní celokovový kyvný chapač a volné rameno pro šití uzavřených tvarů.

Akce šicí stroj Lucznik 419 Milena

AKCE: Kromě mnohem lepší ceny, získáte ke stroji navíc i 4 nejpoužívanější patky v hodnotě 400,- Kč zdarma.

– patka pro overlockový steh
– lemovací patka
– řasící patka
– patka na skrytý zip

Akce je kusově omezena a platí pouze do vyprodání zásob.